بازديد نماينده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبري از پالايشگاه بندرعباس

نماينده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبري با حضور در پالايشگاه بندرعباس با جمعي از كاركنان اين پالايشگاه ديدار و از واحد هاي عملياتي آن بازديد كرد.

نماينده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبري با حضور در پالايشگاه بندرعباس با جمعي از كاركنان اين پالايشگاه ديدار و از واحد هاي عملياتي آن بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت بندرعباس، آيت ا... سیدروح الله صدرالساداتی در بازديد از واحدهاي عملياتي پالايشگاه بندرعباس با ظرفيتهاي توليدي، ذخيره سازي و اقدامات زيست محيطي اين پالايشگاه آشنا شد.

وي پيش از بازديد از واحد هاي عملياتي با حضور در مسجد پالايشگاه با جمعي از كاركنان پالايشگاه بندرعباس ديدار و از تلاش در راستاي تامين انرژي كشور قدرداني كرد.

نماينده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبري در جمع كاركنان پالايشگاه بندرعباس گفت: دنياي مادي نيز به مانند يك پالايشگاه است و انسان با تلاش و مجاهدت خود در برابر سختي ها ناخالصي ها را از خود جدا مي كند.

آيت ا... صدرالساداتی افزود: انسان يك حقيقت ازلي است كه هم اكنون در دنيا گرفتار است و در تلاش است تا با مجاهدت حجابها را كنار بزند و خود را بشناسد.

وي با اشاره به ماه مبارك رمضان گفت: رمضان فرصتي براي خالص شدن است و خداوند با عبادتهاي ويژه اي كه در اين ماه قرار داده است سبب پالايش انسان و خود شناسي مي شود.

مديرعامل شركت پالايش نفت بندرعباس نيز در ديدار با نماينده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبري با اشاره به ظرفيتهاي پالايشگاه بندرعباس گفت: اين پالايشگاه با ظرفيت پالايش روزانه 350 هزار بشكه نفت خام سنگين و ميعانات گازي 18 درصد از انرژي كشور را تامين مي كند.

مهندس نامور افزود: شركت پالايش نفت بندرعباس علاوه بر توجه به مسئوليتهاي توليدي به منظور توليد مستمر فرآورده هاي نفتي با  كيفيت، توجه ويژه اي نيز به مسئوليتهاي اجتماعي در رابطه با جامعه در استان هرمزگان دارد و در اين راستا اقداماتي از قبيل ايجاد شغل و جذب نيروهاي بومي ، تامين برخي نيازهاي بهداشتي درماني هرمزگان و زيرساختهاي آموزشي و مشاركت در برنامه هاي فرهنگي را انجام داده است.

وي همچنين با اشاره به اقدامات زيست محيطي پالايشگاه گفت: توسعه فضاي سبز، كاهش ضايعات و كاهش گازهاي خروجي به كمتر از حد استانداردهاي تعيين شده از سوي سازمان محيط زيست و اجراي طرح افزايش ظرفيت و بهبود كيفيت بنزين بر اساس استاندارد يورو پنج از اجمله طرحهاي اين شركت در راستاي حفظ و صيانت از محيط زيست است.

دیدگاه خود را بیان کنید